Giyim sektörü gerçekten de iş takibi en zor olan sektörlerden bir tanesidir. Bu sektörde iseniz ve de bir mağaza sahibi iseniz bu takipleri yapmanız gerçekten de zorludur. Çünkü her sezon giyim ürünleriniz değişir ve de bunların doğru şekilde ayarlanması gereklidir. Sezon sonu zamanlarında genel olarak ürünlerin bir kısmı indirime girecektir. Eğer çok tercih edilen bir mağaza iseniz; kasiyerlerin de sizin de tüm bu mal takibini yapma işiniz zorlaşacaktır. Bu nedenle bir çok giyim mağazası artık barkod sistemleri arasından tercihler yapmaktadır. Çünkü burada hem siz hem de aynı zamanda mağazanızda ki çalışanlar son derece kolay bir takip yapabileceklerdir.

Firmamız uzun bir zamandır bir çok giyim mağazası için barkod programı tasarlamıştır. Barkod programları hazırlanırken son derece uzman olan bir kadro ile birlikte hareket etmek gereklidir. Çünkü her mağaza için farklı bir program alt yapısı tercih edilebilir. Ufak bir mağazaya mı sahipsiniz yoksa birkaç mağazayı tek bir merkezden mi kontrol etmek istiyorsunuz? Tüm bunlar sizin seçmeniz gereken barkod sistemlerinde değişiklikler meydana getirecektir. O nedenle biz firma olarak ilk önce sizin ne tarz bir mağazaya sahip olduğunuza bakıyor ve de buna uygun bir şekilde programlama sunuyoruz. Ufak bir mağaza için detaylı bir barkod programı gerekli olmayabilir. Birkaç mağazayı merkezden takip etmek isteyen bir kişi için ise basit bir programlama yeterli olmayacaktır.

Firmamız da yazılım konusunda uzman olan bir çok çalışanımız bulunmaktadır. Bizler barkod sistemlerinin temelinin yazılım olduğunu bilmekteyiz. Donanım konusunda size neler gerektiği hakkında bilgi verecek ve de yol gösterebilecek olan çalışanlarımız da bulunmaktadır. Kurulumu yapacak ve de kurulumun takibini yaparak sorunlar yaşamanızı engelleyecek olan kadromuz da bulunmaktadır. Siz giyim barkod programı tercih ediyor iseniz, burada amacınız mal takibi yapmak ve de mağazanızın kontrolünü en kolay yoldan yapmaktır. Ancak sorunlu bir barkod programı ile birlikte her defasında daha fazla zaman harcadığınızı görebilirsiniz. Biz firma olarak sizin için en doğru olan yazılımı hazırlıyor ve de kurulumu tamamlıyoruz.