Barkod sistemi her alanda kullanılabileceği gibi giyim alanında da oldukça fazla tercih edilmektedir. Firmamız bu sistemleri hazır giyim mağazaları ve de tekstil mağazaları için oldukça uzun süredir tasarlanmaktadır. Beden ya da renk takibi yapan firmalar tarafından da bu sistemler oldukça fazla tercih edilmektedir. Mağazanızda bulunan mal takibini bu sistemler sayesinde yapabilirsiniz. Ayrıca mal aldığınız firmalara verdiğiniz çekleri de bu sistemler ile takip etmeniz mümkün olacaktır. Ürünlere tekli ya da çoklu şekillerde barkod yapıştırmanızı sağlayabilir. Bu da sizin için mal takibini oldukça kolaylaştıracaktır. Ciro hesaplamalarını dilediğiniz zaman yapabildiğiniz gibi aynı zamanda da indirim gibi durumlarda mal hakkında kar ya da zarar hesaplamalarını da takip edebilirsiniz.

Ürünleri renk, beden gibi farklı seçenekler altında kategorize edebilirsiniz. Ya da sezonluk ürünler için ayrı kategoriler de seçebilirsiniz. Marka ya da cins bazından da ayrımlar yapabilir ve de kategorize edebilirsiniz. Bu da sizin için iş takibini oldukça kolaylaştıracaktır. Mal sayısı ve de stok seçenekleri gibi incelemeler de yapabilirsiniz. Bu şekilde elinizde bulunan ürün bitmeden sipariş verebilirsiniz. Yapılan satışların nakit mi yoksa kredi kartı ile mi yapıldığını da takip edebilirsiniz. Bir üründe indirime gitmek istediğiniz zaman dilerseniz tek bir üründe dilerseniz de toplu halde fiyat düşürebilirsiniz. Bir mağazada yapılması gereken tüm işlemleri barkod sistemi ile birlikte en hızlı yoldan yapabilirsiniz.

Giyim mağazalarında bu tarz barkod sistemlerine daha fazla ihtiyaç vardır. Ürünler genel olarak sezonluk olarak ayrıldığından indirim zamanlarında ya da sezon değişikliği zamanlarında tüm kategoriler, toplu indirimler bu sistemler tarafından yapılabilir. Stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Tüm bu işlemler için de gerçekten de bir barkod sistemine sahip olmanız gereklidir. Mağazanızda sorun yaşanmaması ve de tüm takip etmeniz gereken işlemlerin hızlı bir şekilde takibinin sağlanması adına bu sistemlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizin giyim mağazanıza en uygun olan barkod sistemi seçeneğini sizinle birlikte hareket ederek bulacak ve de sizin istekleriniz ile bütçe seçeneklerinize bağlı bir şekilde de kurulumu gerçekleştirecektir.